BLOG

Hakkımızda

Firmamız kahve sektöründe gelecek dönemlerde tüketicilerin gönlünde taht kurmaya yönelik ürün çeşitliliğini bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayarak hazırlıklarına devam etmektedir.

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ve sürekli kendini yenileyen vizyonu ile satış öncesi ve sonrasında müşteri beklentilerinin bilincinde günden güne artan bir başarı grafiği ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Yurt içi pazar alanında her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen “Mırra Life” başta Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesindeki pazar payını istikrarlı bir şekilde artırarak, Türkiye genelindeki bayilik süreçleri ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve müşteri beklentileri doğrultusunda ,sürekli yenilenen ürün gamı ile “Mırra Life” kahve sektöründe yeni açılımlar yaratmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim alanlarını metraj, modernizasyon ve makine parkı açısından yenilenme ve genişletilme süreçlerini yeni ürün çeşitliliği için kapasite arttırımı ile “Mırra Life” yeni yatırımlarını art arda hayata geçirmektir.